Güneşi Beklerken Dizisi Oyuncuları Begüm Kim Oynuyor

22 Aralık 2013
Güneşi Beklerken Dizisi Oyuncuları Begüm Kim Oynuyor için yorumlar kapalı
9.108 kez görüntülendi

Güneşi Beklerken dizisine genç bir oyuncu daha dahil oluyor.

Başrollerini Kerem Bürsin, Hande Doğandemir, İsmail Ege Şaşmaz ve Yağmur Tanrısevsin’in paylaştığı,son zamanların en iyi çıkış yapan dizisi, Güneşi Beklerken dizisine genç oyuncular girmeye devam ediyor. Geçen haftalarda diziye katılan Ozan Osmanpaşaoğlu, Aksel karakteri ile diziye ayrı bir heyecan kattı.

Yeni bölümde Aksel’in Zeynep’i kaçırması ile gelişen olaylar anlatılırken, diziye Begüm karakteri yepyeni bir oyuncu daha giriyor.

Aksel’in kardeşi olan Begüm, Barış’a musallat olacak. Begüm diziye daha heyecan daha arttıracak katacağa benziyor.

Begüm karakteri ile diziye girecek olan, genç ve güzel oyuncunun ismi Nilay Deniz

Güneşi Beklerken Dizisi Oyuncuları için TIKLAYIN

Güneşi Beklerken dizisi begüm kimdir, Güneşi Beklerken dizisi 30 kasım yeni oyuncu, Güneşi Beklerken 22. bölüm yeni oyuncu, Güneşi Beklerken dizisi yeni oyuncu, Güneşi Beklerken dizisi Akselin Kız Kardeşi.Güneşi-Beklerken-begüm

Güneşi Beklerken Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Demet ve Zeynep, Bursa’nın Gölyazı ilçesinde mütevazi bir hayat süren anne-kızdır. Demet’in terzi dükkanında işler umduğu gibi gitmez ve elinde avucunda ne varsa kaybeder. Bu sırada İstanbul’dan Demet’e bir dost eli uzanır. Bu çocukluk arkadaşı Jale’dir. Jale, İstanbul’un en prestijli kolejlerinden Sayer Koleji’nin müdürüdür. Hem Zeynep’in iyi bir eğitim alması hem de yeni bir başlangıç yapmak için anne-kız, Zeynep’in tüm itirazlarına rağmen tası tarağı toplayıp İstanbul’a taşınırlar. Aslında Jale’nin onlar için başka planları vardır. Hem Demet’in hem de Zeynep’in hayatını kökünden değiştirecek bir sırrı saklamaktadır Jale… Kimseye eyvallahı olmayan ,son derece inatçı , deli dolu bir genç kız olan Zeynep, okuldaki ilk gününde, okulun sahibinin oğlu ve herkes tarafından tam bir baş belası olarak bilinen Kerem’le karşı karşıya gelir. Bugüne kadar ne istediyse sorgusuz sualsiz yapılmış olan, şımarık ve okuldaki herkes üzerinde soyadının getirdiği gücü kullanan Kerem, onun egemenliğini tanımayan Zeynep’i düşmanı beller ve onunla acımasızca uğraşmaya başlar. Kerem’in Zeynep’e yaptığı eziyetlerden sonra Zeynep’e yardım elini uzatan tek kişi ise Kerem’in kardeş gibi birlikte büyüdüğü Barış’tır. Zeynep Barış’ın kendisine gösterdiği yakınlıktan etkilenmeye başlayacaktır ama bilmediği bir şey vardır; o da Barış’ın okulun en popüler kızı Melis’e aşık olduğudur. Melis, okulda beden öğretmenliği yapan Cihan’ın da kızıdır aynı zamanda ve o da ne yazık ki Kerem’e aşıktır. Zeynep yeni hayatına ve okuluna uyum sağlamaya çalışırken, annesi Demet Jale’nin kardeşi Melda’nın modaevinde çalışmaya başlar. Onu da tıpkı kızı gibi zor günler ve kötü sürprizler beklemektedir. Demet, hayatının ilk ve tek aşkı Cihan’la yıllar sonra karşı karşıya gelecektir. Cihan’ın hayatına yeniden girmesiyle, yıllarca kızına söylediği yalanın ortaya çıkmasının korkusunu yaşayacaktır. Jale, geçmişte yaptığı hatayı telafi etmek için İstanbul’a getirdiği Zeynep ve Demet’in hayatında yeni ama zorlu bir sayfa açmıştır. Gençler tarafında dörtlü bir aşk ekseninde ilerleyen hikayede, büyükler tarafında ise geçmişin sırları zamanla gün yüzüne çıkacak ve herkesin hayatını alt üst edecektir.

Güneşi Beklerken Dizisi Oyuncuları

 • Gökçe Yanardağ
  Gökçe Yanardağ  (Tülin)
 • Emre Kınay
  Emre Kınay  (Cihan)
 • Ebru Aykaç
  Ebru Aykaç  (Demet)
 • Hande Doğandemir
  Hande Doğandemir  (Zeynep)
 • Yağmur Tanrısevsin
  Yağmur Tanrısevsin  (Melis)
 • Kerem Bursin
  Kerem Bursin  (Kerem)
 • İsmail Ege Şaşmaz
  İsmail Ege Şaşmaz  (Barış)

Güneşi Beklerken Dizisi Oyuncuları Begüm Kim Oynuyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.