Dila Hanım Yayından Kalkıyor mu

23 Kasım 2012
Dila Hanım Yayından Kalkıyor mu için yorumlar kapalı
3.695 kez görüntülendi

Star TV ekranlarında yayınlanan Dila Hanım dizisinde Erkan Petekkaya ile Hatice Şendil başrolü paylaşıyor.

Dila Hanım dizisinin reytinglerinin istenildiği gibi olmadığı ve Star TV’nin diziyi bitirebileceği iddiaları ortaya atılmıştı. Erkan Petekkaya’da twitter sayfasında dizinin biteceğini ima eden bir twit atınca ortalık karıştı.

Erkan Petekkaya Twitter üzerinden yaptığı açıklamada “Tutmayan dizi @dila hanim” dedi ve dizinin yayından kaldırılacağını ima etti.

Ancak Durum böyle değildi Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, Dila Hanım dizisinin bitmeyeceğini açıkladı ve “Bazı kötü niyetli insanlar bu diziyi bitirmek için çabalıyor. Oradan ekmek yiyen yüzlerce insanın vebali kimin boynuna patlayacak? Eski dizime dönmeyeceğim. ‘Dila Hanım’ devam edecek” diyerek konuya nokta koydu.

Erkan Petekkaya, hakkında çıkartılan ayrıldığı Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisine tekrar döneceği iddialarını ise yalanladı.

Erkan Petekkaya, set görevlilerinin işlerinden olmaması, paralarının zamanında ödenmesi için “Dila Hanım”dan kazandığı paranın yarısını feda etti. Yapımcıyla konuşup anlaşan oyuncu, bölüm başına aldığı 60 bin liralık rakamı 30 bine indirdi.

Bölüm başına 60 bin lirayla dizilerin en çok kazanan oyuncusu olan Erkan Petekkaya, bu kararıyla zirveden indi. Artık bölüm başına 30 bin lira ödenen Petekkaya’nın “en çok kazanan dizi oyuncusu” unvanı, “Muhteşem Yüzyıl”dan haftada 45 bin lira alan Halit Ergenç’e geçti.

Dizinin yayından kaldırılabileceği ile ilgili iddialar oyuncular kadar yapımcı Faruk Turgut’tan da tepki gördü.

Faruk Turgut, yapılan söylentilere anlam veremediğini belirtti ve “Kötülerin hayalleri gerçekleşmeyecek. Erkan, ekip ve ben size kına yaktırmayız” diyerek dizinin süreceğini açıkladı.

Dila Hanım En az 13 Bölüm daha yayında kalacak…


 

Dila Hanım OYUNCU KADROSU


Erkan Petekkaya
Rıza Bey


Hatice Şendil
Dila Hanım


Engin Şenkan
Seyit Bey


Hülya Darcan
Melike


Necip Memili
Azer


Ali Düşenkalkar
Kahya Canip


Yonca Cevher


Oktay Gürsoy
Metin


Özlem Tokaslan
Hayriye


Yeşim Gül Akşar
Eren Hanım

Hülya Soysalan


Ayfer Dönmez


Asuman Bora
Gurbet


Ece Özdikici

M. Sitare Akbaş


Güzin Alkan


Can Nergis
İhsan

DİZİ KÜNYESİ

YÖNETMEN
Onur Tan

YAPIMCI
Faruk Turgut


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.